Hungarian (formal)Română (România)English (United Kingdom)
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

A Székelyföldi Tehetségalap nyertes pályázatai PDF Nyomtatás E-mail

tehetseg alap logo vegleges2

A HKA által meghirdetett ösztöndíjtámogatási program, a Székelyföldi Tehetségalap nyertes pályázatai:

 

Sorsz.

Pályázó

Helység

Pontszám

1

Sibianu Andrea

Sepsiszentgyörgy

54

2

Furus Ábel

Kézdivásárhely

54

3

Szaniszló Attila

Marosvásárhely

54

4

Janó Kinga

Szentlélek

52

5

Onódi Henrietta

Csikborzsova

50

6

Téglás Ede

Sepsiszentgyörgy

50

7

Csiszer Eszter

Csíkszereda

50

8

Ferencz Attila Norbert

Gyimesfelsőlok

50

9

Baczó Adrian Iulian

Sepsiszentgyörgy

49

10

Dénes Kriszta

Székelyudvarhely

48

11

Incze Paula

Sepsiszentgyörgy

45

12

Kosztin Eszter

Székelyudvarhely

43

13

Czegő Boglárka

Sepsiszentgyörgy

41

14

Akáczos Szilárd

Magyarhermány

41

15

Kalányos István

Kézdivásárhely

39

16

Szabó Mihály Csongor

Csíkszépvíz

39

17

Nagy Hermina

Magyarhermány

39

18

Ilkei Loránd

Vargyas

37

19

Ferencz Fanni Abigél

Kovászna

36

20

Szigethi Kocsis Helén

Sepsiszentgyörgy

35

21

Szigethi Kocsis Balázs

Sepsiszentgyörgy

35

22

Sibianu János Márk

Sepsiszentgyörgy

35

23

Barta Melinda

Nagyajta

34

24

Kovács Boglárka

Udvarhely

33

25

Kerekes Máté Nimród

Komandó

30

26

Czofa Norbert

Sepsiszentgyörgy

30

27

Cozac Oszkár-Norbert

Málnás

29

28

Várhegyi Zita

Zalánpatak

29

29

Saros Stefania- Maria

Pusztina

29

30

Láng A. Aliz

Gyergyószentmiklós

28

31

Tölgyesi Erik

Sepsiszentgyörgy

27

32

Kis Márk Attila

Komandó

27

33

Korent Antal Eduard

Komandó

27

34

Benedek Szilárd Ervin

 Sepsiszentgyörgy

27

35

Dombi Zoltán

Ikafalva

27

36

Szabó Szeréna Beáta

Bita

27

37

Dascalu Nicolae

Sepsiszentgyörgy

23

38

Csomos Kinga Zsuzsanna

Hatolyka

23

39

Gál Helga Izabella

Komandó

23

40

Vidám Szabolcs

Sepsiszentgyörgy

23

41

Balogh Zsolt

Sepsiszentgyörgy

21

42

Csutak Viola

Kökös

21

Visszautasított pályázatok:

Sorsz.

Pályázó

Helység

Pontszám

Megjegyzések

1

Nyilas Nóra

Kézdivásárhely

17

 alacsony pontszám

2

Farkas-Shüller István

Gyergyószentm.

0

dupla pályázás

3

Sibianu Abigél

Sepsiszentgyörgy

0

dupla pályázás

4

Jonica Mónika

Kovászna

0

dupla pályázás

5

Menyhárt Réka

Kovászna

0

dupla pályázás

6

Sibianu Gabriella

Sepsiszentgyörgy

0

dupla pályázás

 


Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

 

 
 
Copyright © 2010-2011 - Háromszéki Közzösségi Alapítvány | Honlapkészítés Digital Studio